O Discgolf Clubu Jablonec

Discgolf-Club-Jablonec-DiscgolfersDiscgolf Club Jablonec z.s. byl založen v červnu roku 2021 u příležitosti otevření prvního discgolfového hřiště v jabloneckém Areálu zdraví – Srnčím dole.  Je oficiálním členem České asociace discgolfu, z.s. a má za pár měsíců svého působení již několik registrovaných aktivních hráčů. Tito hráči se účastní nejen většiny regionálních turnajů a lig, ale i dalších významných akcí po celé republice, včetně Mistrovství ČR v discgolfu.

Klub pořádá discgolfové turnaje, organizuje sportovní činnosti a aktivity spojené s discgolfem, šíří povědomí o tomto sportu, provozuje edukační a tréninkovou činnost, spolupracuje s orgány měst či obcí a dalšími organizacemi v rámci rozvoje veřejného života a zdraví. V neposlední řadě také vede členy i zájemce k dodržování sportovních, etických a mravních pravidel. Dobrovolnicky se také stará o údržbu a zlepšování jabloneckého hřiště, které je velmi hojně navštěvováno.

Pokud chcete aktivity klubu podpořit, neváhejte nás kontaktovat.

Veškeré aktuality a dění kolem klubu nebo discgolfu obecně můžete sledovat na oficiálních Facebookových stránkách Discgolf Club Jablonec nebo na Instagramu dgcjbc. Další informace naleznete také v profilu klubu na stránkách České asociace discgolfu idiscgolf.cz.