DGC JBC Tour 2024

Ahoj discgolfisté,
zdravíme Vás z Discgolf Clubu Jablonec. Pomalu nám všem končí zimní pauza a začne nám turnajová sezona 2024. Rádi bychom Vás všechny pozvali na již třetí ročník série miniturnajů s názvem DGC JBC Tour 2024. Zůstaneme věrni osvědčenému formátu na dvě kola ve čtvrtky odpoledne a objedeme všechna pevná hřiště v regionu. Tento ročník budou do Tour zařazeny pouze miniturnaje a všechny naše celodenní turnaje budou samostatně bez vlivu na body do tour.

Pro letošní ročník budou vypsány tři kategorie, a to MA1, MA3 a FPO. Pro předěl mezi MA1 a MA3 jsme zvolili hodnotu ratingu 870 s tím, že si myslíme, že je to hodnota, která spravedlivě dělí startovní pole mužů na nižší a vyšší výkonnostní třídu. Kategorií FPO chceme vyzdvihnout naše holky a ženy, protože si to zaslouží.

Začneme již 15.3. večerním turnajem na Grabštejnu, s osvětlenými koši a svítícími disky. Další zastávkou bude 4.4. miniturnaj v libereckém Vesci, a poté již v pravidelných 14-ti denních intervalech postupně na dalších hřištích v pořadí Smržovka, Příchovice, Bedřichov, Paseky nad Jizerou, Frýdlant a závěrem samozřejmě finálový turnaj na domácím hřišti v Jablonci nad Nisou.

Registrace bude probíhat vždy přes oficiální stránky idiscgolf.cz, kde zároveň budou uvedeny detailnější informace o turnaji. Na každý turnaj je nutné provést registraci zvlášť. Výsledky se budou zapisovat přímo do live-scoringu také na stránkách ČADG – idiscgolf.cz.

Máte-li nějaké dotazy, napište nám na email club@discgolfers.cz nebo na Facebook (Discgolf Club Jablonec) či Instagram (@dgcjbc).

Těšíme se na Vás.

Ať to lítá!

#discgolf #discgolflife #dgcjbc #dgcjbctour2024 #discgolftournament #🥏

Sponzoři DGC JBC TOUR 2024