DGC JBC TOUR 2023

Představujeme vám 2. ročník seriálu miniturnajů DGC JBC Tour 2023, který pořádá Discgolf Club Jablonec. Jedná se o celkem 7 turnajů, které se budou hrát na hřištích v okolí Jablonce nad Nisou v období od března do června 2023. Každý z turnajů bude hrán ve formátu na dvě kola, většinou 2×10 jamek, a to ve všední den odpoledne po práci (většinou čtvrtek). Výjimkou je pouze náš hlavní turnaj této sezony Grabštejn Open 2023, který bude celodenní a v neděli. Tento turnaj bude rovněž zaregistrován jako PDGA-C. Věříme, že si uděláte čas a dorazíte alespoň na nějaký z turnajů.

Na každém turnaji se budou sbírat body do tour. Počítat se bude 5 nejlepších výsledků, aby vás nelimitovala neúčast na nějakém z turnajů. Počet bodů z turnaje Grabštejn Open 2023 bude násoben koeficientem 1,5 se zaokrouhlením dle matematických pravidel.

V této sezóně se budete pravidelně potkávat s naším novým luxusním profi růžovým košem od Discraitu. Navíc bude tento kousek postaven na vyvýšenou konstrukci pro „snazší“ puttování. Na všech turnajích se bude hrát o opravdu hodnotný balíček, který získá ten, kterému se podaří do tohoto koše zavěsit ESO , v případě více es na jednom turnaji proběhne o balíček rozhoz těchto hráčů.

Turnaje chceme dělat tak, aby byly hlavně zábavné a motivující pro začínající hráče. Budeme se snažit, aby i úplní začátečníci získali co co nejvíce nových zkušeností z kontaktu s pokročilými zkušenými borci. Layouty hřišť budou ve většině případů zachovány v rámci pevných hřišť nebo případně i zjednodušeny v kritických místech. Proto jsou naše turnaje vhodné i pro naprosté nováčky a amatéry, kteří si chtějí aktivně volný čas a naučit se něco nového. Nebojte se přihlásit!

Otevírat budeme tři kategorie a to muži (MPO), ženy (FPO) a děti do 15ti let (MJ15). Je však vhodné pro zkušené děti, kteří už mají naházeno, aby se poměřili rovnou s dospěláky. Minimální počet pro otevření kategorie jsou 3 hráči. Na konci tour budou ve všech kategoriích vyhlášeni ti nejlepší, kteří si odnesou poháry a další super ceny. Výsledky se budou zapisovat přímo do live-scoringu na stránkách ČADG – idiscgolf.cz.

 

Registrace bude probíhat vždy přes oficiální stránky idiscgolf.cz, kde zároveň budou uvedeny detailnější informace o turnaji. Na každý turnaj je nutné provést registraci zvlášť.

 

 

Samozřejmě se na všech turnajích můžete těšit na unikátní medaile, cenné diplomy, super ceny od sponzorů a bohatou losovačku o parádní disky. 

Věříme, že se potkáme na co nejvíce turnajích a že si celou Tour 2023 společně užijeme.

Velké poděkování také patří všem sponzorům DGC JBC Tour 2023