DGC JBC MINI TOUR 2022

Představujeme Vám 1. ročník seriálu miniturnajů DGC JBC MINI TOUR 2022, který pořádá Discgolf Club Jablonec. Jedná se o celkem 6 turnajů, které se budou hrát na hřištích v okolí Jablonce nad Nisou v období od března do června 2022. Začne se pěti odpoledními mini turnaji a zakončí se velkolepě jedním velkým celodenním. Každý z mini turnajů bude hrán ve formátu na 2×9 jamek, a to ve všední den odpoledne po práci (většinou čtvrtek). Výjimkou bude pouze hlavní závěrečný turnaj Jablonec Open 2022, který se bude hrát 4×12 jamek. Věříme, že si uděláte čas a dorazíte alespoň na nějaký z těchto turnajů.

Turnaje jsou dělané tak, aby byly hlavně zábavné a motivující pro začínající hráče. Budeme se snažit, aby i úplní začátečníci získali co nejvíce nových zkušeností a zahráli si i třeba se zkušenějšími borci. Layouty hřišť budou ve většině případů zachovány v rámci pevných hřišť nebo případně zjednodušeny v kritických místech. Výjimkou bude opět Jablonec Open 2022 na konci série, kde vám už nedáme nic zadarmo a prověříme tak nabyté a natrénované discgolfové dovednosti.

Na každém turnaji se budou sbírat body do tour. Za každého poraženého hráče v kategorii bude přidělen jeden bod. Počítat se budou čtyři nejlepší výsledky, aby vás nelimitovala neúčast na nějakém z turnajů. Počet bodů z turnaje Jablonec Open 2022 bude násoben koeficientem 1,5 se zaokrouhlením dle matematických pravidel.

Otevírat budeme dvě kategorie a to muži (MPO) a ženy (FPO), kde minimální počet pro otevření kategorie jsou 3 hráči. Pokud se daná kategorie nenaplní budou hráči z této kategorie automaticky přesunuti do té druhé. Na konci tour budou v obou kategoriích vyhlášeni ti nejlepší, kteří si odnesou poháry a další super ceny. Výsledky se budou zapisovat přímo do live-scoringu na stránkách idiscgolf.cz (případně pro kontrolu na UDisc nebo na klasické papírové score karty).

Registrace bude probíhat vždy přes oficiální stránky idiscgolf.cz, kde zároveň budou uvedeny detailnější informace o turnaji. Na každý turnaj je nutné provést registraci zvlášť.

Samozřejmě se na všech turnajích můžete těšit na unikátní medaile, cenné diplomy, super ceny od sponzorů a bohatou losovačku o parádní disky. Nebude chybět ani závěrečné CTP o nějakou tu discgolfovou vychytávku.

Věříme, že se potkáme na co nejvíce turnajích a že si celou MINI TOUR 2022 společně užijeme.

Velké poděkování patří všem sponzorům DGC JBC MINI TOUR 2022